درباره ی ما

نحوه کار تیک سرور

آشنایی بیشتر با نحوه کار تیک سرور و مراحل انجام پروژه

icons8-level-1-100icons8-level-1-100
icons8-bill-100icons8-bill-100 (1)

گام اول

صدور پیش فاکتور

در سایت تیک سرور, درصفحه پیش فاکتور دقیقا میتوانید تعیین نمایید که وب سایت شما چه بخش هایی را میتواند داشته باشد. فرصت را از دست ندهید و شروع کنید ...

icons8-circled-2-c-100icons8-circled-2-c-100
icons8-innovation-100icons8-innovation-100 (1)

گام دوم

ایده پردازی

 گروه متخصص تیک سرور با انجام مشاوره با شما بهترین راه کارها را در جهت موفق شدن وب سایتتان برنامه ریزی مینمایند.  حتی اگر شما  هیچ طرحی نداشته باشید ما این کار را به صورت رایگان برای شما انجام میدهیم.

icons8-circled-3-c-100icons8-circled-3-c-100
icons8-meeting-100icons8-meeting-100 (1)

گام سوم

انجام جلسات و گفتگو 

با انجام جلسات مختلف درون شرکت و تجزیه و تحلیل و آنالیز طرح شما بهترین فاز کاری را در قالب تیمی که قرار است وب سایت شما را طراحی نماید پیاده سازی خواهیم نمود.

icons8-circled-4-c-100icons8-circled-4-c-100
icons8-web-design-100icons8-web-design-100 (1)

گام چهارم

شروع طراحی

 در زمان طراحی چنانچه تمایل داشته باشید به محل شرکت دعوت خواهید شد تا شخصا مراحل طراحی وب سایت خود را ببینید و نظر شخصی خود را اعلام نمایید. سعی بر آن داریم تا نهایت رضایت شما را جلب نماییم.

icons8-circled-5-c-100icons8-circled-5-c-100
icons8-delivered-100icons8-delivered-100 (1)

گام پنجم

تحویل وب سایت

شما وب سایت خود را با آدرسی که قبلا ثبت نموده اید توسط اینترنت ببینید. مطمئن باشید حتی در این مرحله اگر مشکلی وجود داشته باشد یا حتی نظری هم در رابطه با طراحی داشته باشید حتما اعمال خواهد شد.

icons8-circled-6-c-100icons8-circled-6-c-100
icons8-line-chart-100icons8-line-chart-100 (1)

گام ششم

همکاری و توسعه

همکاری بین تیک سرور و شما مشتری گرامی ادامه خواهد داشت. لذا سیاست ما بر آن است که در تمام لحظات در کنار شما هم به عنوان مشاور و هم به عنوان طراح باشیم.

سرعت بالا


تمامی وب سایت های طراحی شده در تیک سرور کاملا اختصاصی میباشند و طبیعتا زمان منحصر به فرد خود را برای طراحی نیاز خواهد داشت. ولی تا جایی که در توان داشته باشیم طراحی سایت شما را سریعتر انجام خواهیم داد.


دقت بالا


با نهایت دقت طراحی و برنامه نویسی وب سایت شما را انجام میدهیم. این ادعا را داریم که تا پایان پروژه وب سایت شما چندین و چند بار توسط گروه های مختلف وب سایت شما مورد بررسی قرار میگیرد. ما حتما هوای نمونه کار و مشتری خود را خواهیم داشت.


کیفیت بالا


تیک سرور با افتخار نمونه کارهای خود را که با بالاترین کیفیت و استاندارد طراحی شده است را به همه مشتریان دیگر خود معرفی مینماید. این کیفیت واقعا اتفاقی نیست بلکه از حساسیت ما بر روی تمامی پروژه های و سفارش های گرفته شده نشعت میگیرد.

درباره تیک سرور

تیک سرور از شرکت های تابعه سرزمین پرتقال آبی فعالیت خود را در حوزه اینترنت و تجارت الکترونیک و فروش هاست آغاز نمود.

با توجه به روند رو به رشد اینترنت در ایران و صنعت طراحی وب سایت در دنیا تیک سرور با پشتیبانی شرکت سرزمین پرتقال آبی بر آن شد تا در حوزه های مختلف از طراحی وب سایت های استاتیک و داینامیک تا طراحی گرافیکی و لوگو و همچنین انیمیشن های تحت وب فعالیت خود را ادامه بدهد.

در حال حاضر شرکت با تعداد افرادی بالغ بر 10 نفر به صورت مستقیم در این راستا گام های محکم خود را بر میدارد و امیدوار میباشد که مشتریان با پشتیبانی شبانه روزی خود این شرکت را در رسیدن به اهداف خودش یاری نمایند.

در شرکت اول از همه دادن آگاهی و اطلاعات به مشتریان برای ما از هر نکته ای مهمتر میباشد چرا که مشتری در این حوزه باید اطلاعات کاملی از وب سایتی که قرار است در آینده داشته باشد را کسب نماید و سپس با اطمینان بیشتری قرارداد وب سایت خود را منعقد نماید.